هزینه های ترافیکی شیراز

اخبار  >  هزینه های ترافیکی شیراز
یکشنبه 2 دی 1397 32 : 15 تعداد بازدید ها : 1477 کد خبر : 5020
0

عضو شورای شهر شیراز گفت: بیشترین هزینه‌های شهری شیراز مربوط به رفع ترافیک است. به گزارش شیراز۱۴۰۰، زین العابدین عرب در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه امروز بیشترین اعتبارات و بودجه در جهت رفع مشکلات ترافیکی شیراز مصوب می‌شود تاکید کرد: ایجاد راه‌های موازی مسیرهای پر تردد و ساخت تقاطع‌های غیر هم سطح در راستای رفع مشکلات ترافیکی شیراز است.وی ادامه داد: هماهنگی‌های لازم با پلیس راهور در خصوص تجهیز و توسعه دوربین‌های سطح شهر انجام شده که می‌تواند در باز شدن گره‌های ترافیکی موثر باشد.

عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر شیراز تاکید کرد: ایجاد تقاطع‌های غیر هم سطح و باز کردن مسیر‌های جدید از جمله برنامه‌هایی است که در طرح‌های پنج ساله شورای شهر دیده شده است.

عرب افزود: تقاطع بلوار جام جم، کمربندی‌های جدید از جمله برنامه‌های پنج ساله شورای شهر شیراز است.وی با بیان اینکه باید خیابان‌های مجاور مسیر‌های پر ترافیک را تقویت کرد، گفت: یکی از مسیر‌های پر ترافیک که باعث ناراحتی مردم شیراز است کنارگذرهای ساحلی است که برای رفع این مشکل برنامه ما تقویت مسیر‌های کناری است که با این کار فشار ترافیکی و تردد در کنارگذر‌ها کم خواهد شد.

عضو شورای شهر شیراز تاکید کرد: اگر قرار است طرح ترافیکی در شیراز اجرایی شود باید به تمامی مباحث توجه کرد زیرا اگر زیرساخت و حاشیه‌های مرکز شهر آماده نباشد به طور حتم مشکلات ترافیکی شیراز چند برابر خواهد شد.

عرب تصریح کرد: طرح ترافیک و ترافیک شهری دو مبحث جداگانه است که نباید آن‌ها را با یکدیگر ادغام کرد زیرا اگر به ترافیک شهری متناسب با تعداد جمعیت و بافت شهری توجه نشود اجرای طرح ترافیک مشکلات را افزایش خواهد داد.

  ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

               ایمیل :info@shahrara.ir

 

 

 

پیش شماره:071 تلفن:32260426 فکس:32298321 موبایل:09177085029

محصولات شهرآرا مطابق با استاندارد های جهانی، با استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا تولید می گردد.


1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#