حضور تجار سوریه در کنفرانس صنعت ساخت ایران

اخبار  >  حضور تجار سوریه در کنفرانس صنعت ساخت ایران
پنج شنبه 28 آذر 1398 45 : 11 تعداد بازدید ها : 549 کد خبر : 8123
0

دبیر کنفرانس و نمایشگاه صنعت ساخت در سفارت خانه جمهوری اسلامی ایران در دمشق با جواد ترک آبادی سفیر ایران در سوریه دیدار و تبادل نظر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دبیرخانه همایش صنعت ساخت، علی شاهانی در سفارت خانه جمهوری اسلامی ایران در دمشق با جواد ترک آبادی سفیر ایران در سوریه دیدار و تبادل نظر کرد.

در این دیدار ترک آبادی آمادگی کامل خود را در جهت کمک به گسترش روابط تجاری ایران و سوریه در صنعت ساخت اعلام کرد و افزود: دوستان سوری ما از صنعتگران ایرانی تاکنون استقبال گرمی کردند و شرکت هایی که محصولات با کیفیت و تجاری دارند، می توانند در سوریه بازار بسیار خوبی داشته باشند.

وی ادامه داد: کار بازسازی سوریه آغاز شده و زمان آن رسیده است که شرکت های ایرانی همه امکانات خود را در چهارچوب روابط تجاری برای بازسازی سوریه به کار بندند تا اینکه این کشور شرایطی حتی بهتر از شرایط قبل از سالهای جنگ داشته باشد.

سفیر ایران در سوریه ادامه داد: به منظور دستیابی به این مهم سه اتاق و انجمن با حضور فعالین این عرصه تشکیل شده که وظیفه آنها تسهیل روابط و  تامین کالاهای مورد نیاز سوریه از ایران است. وی برگزاری کنفرانس و نمایشگاه صنعت ساخت با حضور تجار ایران و سوریه را گامی بسیار مهم در جهت تامین کالاهای مورد نیاز این کشور ارزیابی کرد و گفت این کنفرانس می تواند نقطه عطفی در روابط تجارساختمانی هر دو کشور باشد. 

دبیر کنفرانس صنعت ساخت نیز در این دیدار با  اشاره به مذاکرات خود در سوریه عنوان داشت تجار سوریه دید بسیار مثبتی به همکاری با ایران دارند و تمام سعی خود را به کار خواهیم بست تا فضای B تو B مناسبی در کنفرانس در نظر گرفته شود تا تولیدکنندگان بی واسطه با تجار سوریه مراودات خود را انجام دهند.

شاهانی با اشاره به همکاری بسیار مثمرثمر وزارت امورخارجه ایران در برگزاری دوره گذشته کنفرانس عنوان داشت: کنفرانس صنعت ساخت نمونه بارز حمایت از تولیدکنندگان از طریق دیپلماسی اقتصادتی می باشد و امیدواریم که آقای سفیر و مجموعه سفارت ایران در سوریه در ایران خصوص بتوانند گامی بلند بردارند تا درجهت نیل به اهداف سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی حرکت شایسته ای انجام داده باشیم.

  ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

               ایمیل :info@shahrara.ir

 

 

 

پیش شماره:071 تلفن:32260426 فکس:32298321 موبایل:09177085029

محصولات شهرآرا مطابق با استاندارد های جهانی، با استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا تولید می گردد.


1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#