پرس تر (Wet Press):

ابتدا سیمان و مصالح در دستگاه بتن ساز مرکزی (بچینگ) به صورت دقیق توزین شده و با اضافه شدن آب، بتنی با روانی یا اسلامپ بالا ساخته می­شود. سپس بتن آماده شده به میزان مشخص و بر اساس محصول مورد نظر وارد قالب روی میز دوار دستگاه می­گردد. بتن تولید شده به علت اسلامپ بالابه راحتی و بدون نیاز به ویبره در قالب جای می­گیرد.

در این مرحله پرس 400 تن به همراه وکیوم قوی توسط دستگاه اعمال شده و آب اضافی بتن به بیرون ­رانده می­شود. برای جلوگیری از فرار سیمان و ریزدانه ها به همراه آبی که در حال خروج از بتن تحت فشار است باید از فیلتر مناسب در قسمت بالا و پایین قالب استفاده کرد. پس از انجام پرس بتن کاملا متراکم شده و این افزایش تراکم موجب کاهش تخلخل و نفوذپذیری و افزایش قابل توجه مقاومت فشاری، دوام و مقاومت در مقابل سیکل­های یخبندان می­گردد.

بلافاصله بعد از مرحله پرس، محصول به اندازه کافی مقاومت دارد که بتوان آن را از قالب خارج کرده و جابجا کرد. این مرحله به وسیله ربات مکنده انجام می­شود. محصولات تولید شده به وسیله دستگاه روی پالت های فلزی چیده شده و به محل انجام مرحله عمل­آوری برده می­شوند.

در سالن عمل­آوری بتن، امکان تنطیم دما و رطوبت وجود دارد و قطعات بتنی تولید شده در مدت زمان مشخص در این سالن عمل­آوری می شوند.

پس از مرحله عمل­آوری، محصولات تسمه کشی شده و در انبار محصولات دپو می شوند.

  ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

               ایمیل :info@shahrara.ir

 

 

 

پیش شماره:071 تلفن:32260426 فکس:32298321 موبایل:09177085029

محصولات شهرآرا مطابق با استاندارد های جهانی، با استفاده از ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا تولید می گردد.


1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#