درباره ما
شنبه 31 خرداد 1399
    
بازدید: 1336
    

شرکت شهرآرا بتن ارم جنوب ، با استعانت از خداوند بزرگ و برخورداری از تخصص و توان فنی و مهندسی و بهره گیری از سوابق مدیرانش در اجرای پروژه های سنگین بتنی در نقاط مختلف کشور و با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و تمام مکانیزه مجهز به فناوری روز دنیا تاسیس گردید. شرکت شهر آرا بتن ارم جنوب با هدف ارتقای کیفیت و زیبایی معابر شهری و کاهش هزینه های نگهداری معابر و ایمن سازی جاده های کشور، اقدام به تولید طیف گسترده ای از انواع کفپوش، جداول و دال های بتنی به روش پرس خشک (Dry Press) و پرس تر (Wet Press) در طرح ها و رنگ های متنوع نموده است.

شهرآرا بتن ارم جنوب تولیدکننده پیشروی محصولات بتنی در جنوب کشور می باشد. احداث کارخانه در سال 1393 در شهرک صنعتی بزرگ شیراز آغاز شد و فاز اول آن تولید محصولات به روش پرس خشک (Dry Press) است که در خرداد 1394 به بهره برداری رسید و فاز دوم خط تولید محصولات پرس تر (Wet Press) می باشد که در شهریور 1396 به بهره برداری رسیده است.

مصالح سنگی مصرفی ، از مرغوبترین معادن موجود در استان تهیه و پس از آزمایشات تخصصی کیفی ، به همراه سیمان تیپ 2 و آب بسیار کم ، توسط دستگاه بتن ساز مرکزی ،توزین ، مخلوط و بتن خشک تولید میگردد. بتن تولیدی به صورت کاملاً مکانیزه به سمت دستگاه قطعه ساز ارسال و در قالبهای مورد نظر ریخته میشود.به محض ورود بتن ، قالب به صورت خودکاربه لرزه درآمده تا جایگیری بتن در آن به بهترین نحو انجام گردد.بتن ویبره شده به منظور متراکم شدن تحت فشار پرسهای بسیار قوی موجود در دستگاه قطعه ساز ، با فشار بالا قرار گرفته و بعد از عملیات پرسینگ ، قطعه اولیه تولید میگردد. سپس ، جهت انجام کیورینگ و عمل آوری درون اتاقهای دما و بخار قرار گرفته و با آهنگ خاصی در معرض افزایش دما و بازگشت به دمای محیط قرار میگیرد. با توجه به عملیات مکانیزه کیورینگ ، بلافاصله پس از اتمام مدت زمان اتاق بخار، محصولات بر روی پالتهای چوبی بسته بندی و آماده حمل میگردد.

به دلیل روش کاملاً پیشرفته و مکانیزه تولید ، کیفیت و ظاهر قطعات ، قابل قیاس با نمونه های تولیدی به روشهای سنتی نبوده و همین موضوع موجب گردیده که نهادهای دولتی از این محصولات در پروژه های اجرایی خود استفاده نمایند. از جمله سازمان محترم شهرداری تهران ، یکی ازشرایط صدور مجوز برای تولید کنندگان کفپوش و جداول پیش ساخته را استفاده از روش پرسی اعلام و طی بخشنامه هایی تولید چنین محصولاتی را از طریق روشهای سنتی و ویبره ای ، ممنوع نموده است.

در زیر به پاره ای از مزایای استفاده از قطعات پیش ساخته بتنی پرسی شهرآرا اشاره شده است.

دوام بالا در مقابل سیکلهای متناوب یخ زدگی و ذوب شدن در فصول سرد سال
مقاومت فشاری و خمشی بالا
کاهش نفوذ پذیری نسبت به آب
مقاومت سایشی بسیار بالا
دقت ابعادی بالا
تنوع در طرح و رنگ
عدم نیاز به رنگ آمیزی های مکرر
قابلیت تحمل ترافیک بالا در معابر پیاده و ماشین رو
قابلیت اجرا با ملات خیس و خشک
بسته بندی های مناسب و کاهش دورریز مصالح در حین اجرا
ارزش افزوده بالا

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.